עברית  |  English  |  
הצטרפו אלינו לפייסבוק  |  לקבלת תמיכה: 03-6708811  |  
קבל ספר במתנה !


לחץ כאן
מידע תקשורתי - ריקי שחם
   
ב  09/06/2016 פורסמה כתבה בכלכליסט על עורכת דין איה לביא החברה בכת של ריקי שחם, שמעלה בכספי לקוחותיה.

 בשנת 2009 הוגשה תביעה לבית המשפט המחוזי בתל אביב על ידיאחת מנפגעות הכת, כנגד ריקי שחם.
בעקבות התביעה, פורסמה בתקשורת כתבה מקיפה אודות הכת.
לקריאת הכתבה לחץ כאן.

מסתבר שריקי שחם לא בוחלת באמצעים על מנת להשתיק את אלה שיוצאים נגדה, ונעזרת לצורך כך בפרסומאי מוטי מורל.בעקבות פסק דין תקדימי של השופט בכר שקבע כי ריקי שחם מנהלת כת ומפעילה השפעה בלתי הוגנת על מאמיניה ומנצלת אותם, יצאו תחקריני אולפן שישי לשוחח עם הנפגעים, המשפחות, הקשיבו לשיעורים ובאו לבקר בגן הילדים המופעל על ידי חברי הכת.
הטרור שמייצרת ריקי שחם מנהיגת הכת לא רק בתלמידיה אלא גם במשפחותיהם, שלאורך השנים סבלו ממריחת צואה בפתח ביתם, פנצ'ור גלגלי מכוניותיהם וסחיטה של עשרות ומאות אלפי ש"ח גרמה לרובם שלא לרצות לשתף פעולה עם הכתבה, ובצדק. מי רוצה שיתנכלו לו? יחד עם זאת הכתבה מצליחה להבהיר את השליטה, השיעבוד והניצול הקיימים בקבוצה. בכת.
אולפן שישי, 05/02/2015, כתבתם של: אלינור צוקרמן ויוסי מזרחי.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר המרכז הישראלי לנפגעי כתות שייכות למרכז הישראלי לנפגעי כתות (להלן "המרכז") או לכותבים וגופי תקשורת אשר נתנו למרכז את הסכמתם לשימוש בחומר. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, להציג בפומבי, לשנות, לפרסם, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט באמצעי תקשורת אלקטרוני, אופטי, מכני או אחר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, במידע, במאמרים, בסרטים, בקבצים המופיעים באתר או בכל חלק שלהם, אלא באישור מראש ובכתב מאת המרכז.

 


'המרכז הישראלי לנפגעי כתות' (חל"צ)
רח' בן גוריון 24 (בית ליגב), רמת גן
        טל:
  03-6708811, פקס: 03/6708822       
דוא"ל:
  
s.soskatot@gmail.com
 

[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]       [מפת האתר]       [יצירת קשר]

 

לייבסיטי - בניית אתרים