עברית  |  English  |  
הצטרפו אלינו לפייסבוק  |  לקבלת תמיכה: 03-6708811  |  
קבל ספר במתנה !


לחץ כאן
מאמרים בנושא נפגעי כתות
   
דף הבית >> מאמרים >> מאמרים בנושא נפגעי כתות
זכות העמידה של סבים וסבתות לקשר עם נכדיהם

לחץ כאן לפרטים נוספים

כך תזהו גורו - הרב יובל שרלו
כמו בכל תחום, גם ביחסי מבקש ייעוץ וזה שמעניקו - הקיצוניות מזיקה, ועלולה לגרום לשעבוד ולניצול. הרב שרלו יוצא נגד התופעה ומגיש את המדריך המלא לזיהוי ה"גורו"

לחץ כאן לפרטים נוספים

שיעבוד נפשי במסווה של רוחניות - איילת קדם
ישראל פועלות כיום עשרות כתות ואת מספרם של הנפגעים ניתן לאמוד במאה אלף. מרבית הנפגעים הנם צעירים בני עשרים עד שלושים פלוס, בעלי רקע אקדמי. רובם ממשפחות מבוססות ובעלות אמצעים.

לחץ כאן לפרטים נוספים

הרב שמואל אליהו ב-17 שאלות ותשובות על הרב מהצפון
איך יכול להיות אדם מושחת עם כוחות רוחניים? למה צריך לפוצץ את הפרשה? האם אין בפרסום הזה חילול ה'? והאם צריך להמשיך לקרוא לאדם שסרח "רב"? הרב שמואל אליהו משיב:

לחץ כאן לפרטים נוספים

תקנני בעצה טובה מלפניך - עמית קדם

לחץ כאן לפרטים נוספים

מנהיג הקבוצה
כשהגעת לקבוצה, היתה דמות אחת או יותר שבלטה מיד לעיניך, ומצאת את עצמך נקשר אליה. זהו מנהיג או מנהיגת הקבוצה, ואולי עוד כמה מן הבכירים בה. היינו רוצים להאמין כי כל מי שמציג את עצמו כדורש טובתך הוא כזה..

לחץ כאן לפרטים נוספים

חוויה מיסטית או התקף שיגעון - מתי ליבליך.
קו גבול דק מפריד בין המיסטיקן למשוגע. אותה חוויה נפשית עשויה לקבל פרשנויות שונות לחלוטין בתרבויות ובתקופות שונות. מאמר זה עוסק במשברים רוחניים.

לחץ כאן לפרטים נוספים
מאמרים בנושא נפגעי כתות

טרף קל - גורו באסרז - nrg
נשים רבות פונות לקבוצות רוחניות דווקא בזמן משבר, ונופלות בידי מורים מניפולטיביים וחמדנים. איילת קדם מביאה ארבעה סיפורים מזעזעים וארבעה כללי זהירות למחפשת הרוחנית

לחץ כאן לפרטים נוספים
מאמרים בנושא נפגעי כתות

לחזור אל השלווה
אם אתה מתלבט באשר להמשך פעילותך בקבוצה הרוחנית שבה אתה פעיל, אנו מזמינים אותך לקרוא מדריך זה. אם אתם מודאגים באשר לחבר או קרוב משפחה, קיראו גם אתם את המדריך.

לחץ כאן לפרטים נוספים
מאמרים בנושא נפגעי כתות

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר המרכז הישראלי לנפגעי כתות שייכות למרכז הישראלי לנפגעי כתות (להלן "המרכז") או לכותבים וגופי תקשורת אשר נתנו למרכז את הסכמתם לשימוש בחומר. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, להציג בפומבי, לשנות, לפרסם, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט באמצעי תקשורת אלקטרוני, אופטי, מכני או אחר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, במידע, במאמרים, בסרטים, בקבצים המופיעים באתר או בכל חלק שלהם, אלא באישור מראש ובכתב מאת המרכז.

 


'המרכז הישראלי לנפגעי כתות' (חל"צ)
רח' בן גוריון 24 (בית ליגב), רמת גן
        טל:
  03-6708811, פקס: 03/6708822       
דוא"ל:
  
s.soskatot@gmail.com
 

[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]       [מפת האתר]       [יצירת קשר]

 

לייבסיטי - בניית אתרים