עברית  |  English  |  
הצטרפו אלינו לפייסבוק  |  לקבלת תמיכה: 03-6708811  |  
קבל ספר במתנה !


לחץ כאן
ילדים בכתות - מרגרט סינגר
   
להלן תרגום מאמר של פרופ' מרגרט זינגר, (1921-2003) פסיכולוגית קלינית וחוקרת חשובה. היא נחשבת לחוקרת מובילה בעולם בנושאי כתות, שטיפת מוח, שכנוע כפוי והשפעה בלתי ראויה.
 
ספרה של זינגר "כתות בקרבנו" [Cults in our midst] יצא לאור בשנת 1995, לאחר שזינגר ערכה ראיונות עם למעלה מ-3,000 חברי כתות. הספר כולל פרק הנקרא 'להציל את הילדים', ובו היא מתארת את הסבל והנזקים הנגמרים לילדים בכתות.
 
מאחר והחיים במסגרת כת פוגעת ומסוכנת נכפים על אלפי ילדים ובני נוער בישראל, בחרנו לתרגם את הפרק. כך, החומר יהא זמין לכל אחד ויוכל לשמש להגשה לבתי המשפט, לפי המקרה הנדון ומידת הצורך. החומר תורגם בעזרתם האדיבה של מתנדבי המרכז לנפגעי כתות.
מצ"ב קובץ.
 

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר המרכז הישראלי לנפגעי כתות שייכות למרכז הישראלי לנפגעי כתות (להלן "המרכז") או לכותבים וגופי תקשורת אשר נתנו למרכז את הסכמתם לשימוש בחומר. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, להציג בפומבי, לשנות, לפרסם, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט באמצעי תקשורת אלקטרוני, אופטי, מכני או אחר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, במידע, במאמרים, בסרטים, בקבצים המופיעים באתר או בכל חלק שלהם, אלא באישור מראש ובכתב מאת המרכז.

 


'המרכז הישראלי לנפגעי כתות' (חל"צ)
רח' בן גוריון 24 (בית ליגב), רמת גן
        טל:
  03-6708811, פקס: 03/6708822       
דוא"ל:
  
s.soskatot@gmail.com
 

[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]       [מפת האתר]       [יצירת קשר]

 

לייבסיטי - בניית אתרים