עברית  |  English  |  
הצטרפו אלינו לפייסבוק  |  לקבלת תמיכה: 03-6708811  |  
קבל ספר במתנה !


לחץ כאן
זכייה בפרס יו"ר הכנסת לשנת תשע"ב-תשע"ג
   
דף הבית >> זכייה בפרס יו"ר הכנסת לשנת תשע"ב-תשע"ג
בט' בכסלו תשע"ד, 12/11/2013 התקיים טקס הענקת פרס יו"ר הכנסת לאיכות חיים, בבניין הכנסת בירושלים.
חבר הנאמנים של קרן פרס יו"ר הכנסת לאיכות חיים, החליט השנה להעניק פרסים בשני תחומים: קידום שלטון החוק, ערכי הדמוקרטיה, ושמירה על זכויות אדם; ובתחום שיפור איכות הסביבה, תוך דגש על קידום ויישום פעילות מדעית, לרבות בשדה האנרגיה, לטובת החברה והמדינה.
הזוכים בפרס יושב ראש הכנסת לאיכות חיים בתחום קידום שלטון החוק ערכי הדמוקרטיה ושמירה על זכויות אדם הם: שדולת הנשים בישראל והמרכז הישראלי לנפגעי כתות.


את הבקשה לפרס הגישה אמא של נפגעת כת. בהמלצתה כתבה האם בין השאר: "במשך שנים רבות חיה בתנו  עם חמשת  ילדיה בתוך הכת, סבלה מחרפת רעב, נאלצה לעבוד קשה מאוד ואף אולפה להעריץ את המנהיג העריץ. כיום בזכות המרכז הישראלי לנפגעי כתות, שהיה הכוח המניע לפירוק הכת, היא וילדיה פורחים ומגלים את החיים הנורמטיביים..." לקריאת כל המכתב ומכתבים נוספים.
בנאום התודה, אמרה מנכ"לית המרכז, הגב' רחל ליכטנשטיין כי הכתות פוגעות בכל המגזרים - דתי, חילוני, ימני או שמאלי, יהודי או ערבי. לקריאת הנאום במלואו.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר המרכז הישראלי לנפגעי כתות שייכות למרכז הישראלי לנפגעי כתות (להלן "המרכז") או לכותבים וגופי תקשורת אשר נתנו למרכז את הסכמתם לשימוש בחומר. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, להציג בפומבי, לשנות, לפרסם, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט באמצעי תקשורת אלקטרוני, אופטי, מכני או אחר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, במידע, במאמרים, בסרטים, בקבצים המופיעים באתר או בכל חלק שלהם, אלא באישור מראש ובכתב מאת המרכז.

 


'המרכז הישראלי לנפגעי כתות' (חל"צ)
רח' בן גוריון 24 (בית ליגב), רמת גן
        טל:
  03-6708811, פקס: 03/6708822       
דוא"ל:
  
s.soskatot@gmail.com
 

[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]       [מפת האתר]       [יצירת קשר]

 

לייבסיטי - בניית אתרים