עברית  |  English  |  
הצטרפו אלינו לפייסבוק  |  לקבלת תמיכה: 03-6708811  |  
קבל ספר במתנה !


לחץ כאן
הצטרפות לקבוצה סודית בפייסבוק
   
"זכות הדיבור" – היא קבוצה סודית (רק מי שחבר בה יכול לראות את ההתנהלות והחברים בקבוצה) ו”אזור בטוח” בו כל אחת ואחד שיצא/ה מקבוצה כיתתית, ומרגיש/ה צורך לחלוק את החוויות שלו/ה עם אנשים שחוו חוויה דומה, מוזמן/ת להצטרף ולקחת חלק.

כמי שמנהלת את ה'מרכז הישראלי לנפגעי כתות', לא פעם נתקלתי ב- 2 יוצאי כתות שונות שנפגשו במקרה, שיתפו אחד את השניה בעברם, וקשה עליהם הפרידה.. 

במקביל, בשיחה עם עשרות יוצאי כתות שפגשתי, הכרתי בצורך של אלו לשוחח עם אחרים שחוו חוויה דומה, להבין את אופן הפגיעה הנפשית, המתובלת במסרים רוחניים, לשוחח עם נפגעים נוספים. בד בבד גם פגשתי ביכולתם של אחרים שעשו כברת דרך ולאחר זמן עברו תהליך של שיקום ויכולים לעזור, לשתף אחרים בעצותיהם, לתת להם כח - וכל זאת דווקא שלא בתוך מסגרת מאורגנת כמו קבוצות תמיכה או טיפול.

לכן החלטתי לרתום לטובתנו את המדיה החברתית ולהקים את קבוצת הפייסבוק הסגורה 'זכות הדיבור', במטרה להוות פלטפורמה של קהילה תומכת לעוזבים קבוצות כיתתיות ולייצר מרחב של שיח משותף שאינו מתאפשר במקום אחר.

לא ניתן למצוא את הקבוצה ולהצטרף אליה ישירות דרך הפייסבוק, אלא למלא פרטים בטופס מטה, ואנחנו נצרף אתכם לקבוצה, זאת מאחר והקבוצה היא קבוצת פייסבוק 

כולי תקווה שהמקום יכול להתפתח ולהוות גם כלי עזר ותמיכה ליוצאים מכתות פוגעניות וגם קרקע לפעילות משותפת ומבורכת בנושא.

 

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר המרכז הישראלי לנפגעי כתות שייכות למרכז הישראלי לנפגעי כתות (להלן "המרכז") או לכותבים וגופי תקשורת אשר נתנו למרכז את הסכמתם לשימוש בחומר. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, להציג בפומבי, לשנות, לפרסם, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט באמצעי תקשורת אלקטרוני, אופטי, מכני או אחר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, במידע, במאמרים, בסרטים, בקבצים המופיעים באתר או בכל חלק שלהם, אלא באישור מראש ובכתב מאת המרכז.

 


'המרכז הישראלי לנפגעי כתות' (חל"צ)
רח' בן גוריון 24 (בית ליגב), רמת גן
        טל:
  03-6708811, פקס: 03/6708822       
דוא"ל:
  
s.soskatot@gmail.com
 

[חזור למעלה]        [הוספה למועדפים]       [מפת האתר]       [יצירת קשר]

 

לייבסיטי - בניית אתרים